PLOTY

Potřebujete kompozitní plot nebo zábradlí? Zlepšete si zahradu pomocí stylového a funkčního plotu, který si můžete přizpůsobit podle vašeho přání.

Plot který nevybledne

Kompozitní prkna Wirtuuu jsou výsledkem jedinečného procesu výroby koextrudovaného kompozitního dřeva. Tento novátorský postup spočívá v obalení prkna z kompozitního dřeva vrstvou polymerových materiálů, která chrání prkno na povrchu, ale i vespod a zaručuje mu stejnoměrný vzhled v čase. Poskytuje mu také výjimečné vlastnosti odolnosti vůči UV a skvrnám i neprodyšnost. Koextruze jde tedy ruku v ruce s pohodlným používáním!

Warranty Icon

Záruka 25 let

Ploty z prken Wirtuuu se vyznačují vysokou odolností.
Dáme Vám záruku 25 let na konstrukční vady způsobené termity a houbami.

Shopping Cart Icon

Zaměření technikem Wirtuuu

Nechte si plot zaměřit od Wirtuuu specialisty.

Delivery Icon

Rychlé dodání a montáž po celé ČR

Dodání materiálu a montáž terasy nám nezabere déle než 13 týdnů. Montujeme po celé ČR!

Service Icon

Wirtuuu dodává jen vysoce odolná prkna se zárukou

Společnost Wirtuuu je distributor vysoce odolných prken Wirtuuu v České republice.

5 důvodů proč si pořídit plot z prkna Wirtuuu.

·Odolnost – Prkna Wirtuuu jsou vysoce odolná vůči hnilobě, ztráty barvy a vlivu UV záření.

·Bezúdržbové – i po 10 ti letech zůstane Váš plot stejný. Odpadne Vám tak každoroční údržba a natírání plotu různými chemikáliemi.

·Více možností – Díky možnosti kombinací materiálu, můžeme zaručit autentičnost a originalitu Vašeho plotu.

·Možnost dekoru – Plot nemusí být nutně stejný. V naší nabídce naleznete široký výběr dekorů od minerálního až po botanický.

·A sousedi budou zírat

Zvolte si plotové prkno

Prkna Atmosphere

Snadná instalace kompozitního plotového prkna Atmosphere se snoubí s nenapodobitelným designem. Společnost Wirtuuu vložila veškeré své know-how do inovativních a moderních plotových prken v této řadě z kompozitního koextrudovaného dřeva. Plot si zachová intenzivní barvy a k vyčištění je stačí přetřít houbičkou! Přizpůsobte si plot Atmosphere tak, že jej doplníte o příslušenství z hladkého nebo pískovaného materiálu!

Prkna Elegance

Díky řadě ozdobného příslušenství můžete snadno složit funkční a nápaditý plot Elegance vyrobený z kompozitního dřeva Forexia. Dokonale se přizpůsobí vašim plánům: sami si zvolíte jeho výšku, šířku, umístění atd… Odolává hnilobě, poskytuje se na ně záruka 25 let a má jednu stranu hladkou a druhou drážkovanou, takže z prken Elegance vytvoříte originální a autentický stylový panel.

Hliník

Hliníkové prkno umožňuje zabezpečení vašich venkovních prostor, tvorbu soukromého prostoru nebo úpravě vaší zahrady moderní a trvalou dekorací. Dokonale se kombinuje s kompozitním dřevem a je kompatibilní s veškerým našim hliníkovým příslušenstvím.

Napište nám!

Nezávazně poptejte plot Wirtuuu na klíč. Náš technický poradce se Vám ozve do 24h.

Vaši poptávku jsme úspěšně přijali.
Wirtuuu technik Vás bude kontaktovat do 24h.
Oops! Something went wrong while submitting the form.