TERASY

Chtěli byste mít estetickou a dlouhotrvající terasu? Zkombinujte modernost a eleganci výběrem nejvhodnější palubky z kompozitního dřeva z naší široké škály.

Terasa na celý život

Broušená prkna Wirtuuu se vyznačují velmi vysokou přilnavostí, která zaručuje vynikající odolnost vůči uklouznutí. Drsnější a broušený vzhled povrchu těchto terasových kompozitních prken zaručují zcela autentický vzhled. Inovativní technologie výroby jim nabízí výjimečné kvality a snadnou údržbu i po řadě let používání.

Warranty Icon

Záruka 25 let

Terasy z prken Wirtuuu se vyznačují vysokou odolností.
Dáme Vám záruku 25 let na konstrukční vady způsobené termity a houbami.

Shopping Cart Icon

Zaměření technikem Wirtuuu

Nechte si terasu zaměřit od Wirtuuu specialisty.

Delivery Icon

Rychlé dodání a montáž po celé ČR

Dodání materiálu a montáž terasy nám nezabere déle než 13 týdnů. Montujeme po celé ČR!

Service Icon

Wirtuuu dodává jen vysoce odolná prkna se zárukou

Společnost Wirtuuu je distributor vysoce odolných prken Wirtuuu v České republice.

5 důvodů proč si pořídit terasu Wirtuuu.

·Nestárne – Díky obalení kompozitního dřeva vrstvou polymerových materiálů, která chrání prkno na povrchu, ale i vespod a zaručuje mu stejnoměrný vzhled v čase.

 

·Neklouže – Právě díky drsnějšímu, broušenému povrchu je Prkno Wirtuuu vysoce přilnavé. Nehrozí tak uklouznutí a následný úraz například u bazénu.

 

·Netříští se – Prkna Wirtuuu jsou z kompozitního dřeva s polymerovým povrchem. Právě tato metoda zaručuje vysokou kvalitu každého prkna. Už nikdy tak nezažijete bolestivé zadření třísky.

 

·Ekologický – Závazek k ochraně životního prostředí. Výrobky jsou na bázi recyklovaných minerálů, 100%recyklovatelné. Společnost je držitelem osvědčení ISO 14001 a PEFC.

 

·Veliký výběr – Veliký výběr terasových prken, plotů, obkladů a široká paleta barev, povrchových úprav a příslušenství. Možnost vlastního přizpůsobení a modularita.

Barvy, které nevyblednou a neomrzí

Gray

Odstíny hnědé

3 různé odstíny hnědé barvy zaručují autentický vzhled shodný s přirozeným dřevem. Díky tmavší barvě uchovává více tepla, a proto je skvělým společníkem například k bazénům.
Odstíny Sao Paulo, Rio, Lima

Co-Owner Jane Doe

Odstíny šedé

Na výběr jsou 3 odstíny šedé. Šedá barva méně přitahuje sluneční paprsky a je tak méně výhřevná. Skvěle se hodí na terasy, nebo fasády.
Odstíny Cayenne, Ushuaia, Belem

Co-Owner Jane Doe

Černá

Speciální odstín černé je zde pro ty z Vás, kteří si chtějí zaručit autenticitu a originalitu vašeho exteriéru.
Dostupné pouze u Wirtuuu.

Co-Owner Jane Doe

Bílá

Bílá barva je skvělým a efektivním řešením právě v kombinaci odstínu černé. Vytvoří tak mimořádně originální souhru barem, kterou ohromíte Vaše návštěvy.
Dostupné pouze u Wirtuuu.

Tři typy prkna s výjimečnými vlastnostmi

Co-Owner John Doe

Prkna Atmosphere

Broušené prkno Atmosphere se vyznačuje velmi vysokou přilnavostí, která zaručuje vynikající odolnost vůči uklouznutí. Drsnější a „broušený“ vzhled povrchu tohoto terasového kompozitního prkna mu zaručují také zcela autentický vzhled. Inovativní technologie výroby mu nabízí výjimečné kvality a snadnou údržbu i po řadě let používání.


Cena od 9999Kč/bm*

Co-Owner Jane Doe

Prkna Elegance

Drážkované povrchy a neviditelné upevnění tohoto plného prkna z kompozitního dřeva zaručuje nebývalou a autentickou estetiku vaší kompozitní terasy a ještě navíc nabízí optimální odolnost vůči uklouznutí. Chcete si dopřát radost ze změny? Upravte si svoji terasu s využitím různých šířek a povrchů prken Elegance!Cena od 9999Kč/bm*

Co-Owner Jane Doe

Prkna Emotion

Nechte se překvapit výjimečným vzhledem terasy Emotion. Náhodné zbarvení kompozitního dřeva zaručuje jedinečnost každého prkna! Díky hladkému povrchu zajistí toto prkno hřejivost venkovních prostor a okamžiky oddychu v příjemném prostředí.Cena od 9999Kč
Cena od 9999Kč/bm*

TIP

Úvodní konzultace s technikem ZDARMA

Nechte si poradit od technika Wirtuuu.
Pomůže Vám vybrat ten správný model terasového prkna, jeho barvu a provede nacenění projektu.

Nezávazná poptávka

Napište nám!

Nezávazně poptejte terasu Wirtuuu na klíč. Náš technický poradce se Vám ozve do 24h.

Vaši poptávku jsme úspěšně přijali.
Wirtuuu technik Vás bude kontaktovat do 24h.
Oops! Something went wrong while submitting the form.